Potpisani ugovori o sufinansiranju mera energetske sanacije porodičnih kuća i stanova

U utorak u sali SO Svrljig u prisustvu predsednika Opštine Miroslava Markovića, građana koji su konkurisali i izvođača radova potpisani ugovori o sufinansiranju mera energetske sanacije porodičnih kuća i stanova.

Foto: Opština Svrljig, zvaničan sajt
Foto: Opština Svrljig, zvaničan sajt

To konkretno podrazumeva zamenu stare stolarije na porodičnim kućama građana koji su učestvovali na konkursu. Za ovaj vid sufininsiranja prijavilo se 24 Svrljižana, od kojih dvoje sa seoskog područja.

Tim povodom, juče je potpisano 24 ugovora između Opštine, građana i tri izvođača radova i to: Euro PVC DOO sa sedištem u Raškoj, Piramida minus sa sedištem u Vlasotincu i Staklorezačka radnja Mitić sa sedištem u Svrljigu.

Predsednik opštine zahvalio je građanima koji su se prijavili i izvođačima koji su preuzeli posao kako bi se ovaj projekat realizovao u 2022. godini.
Marković isitče da će ova mera sufinansiranja biti realizovana i u 2023. godini.

ON AIR

Dobra energija, domaća muzika i priče iz srca Svrljiga – svakog dana, 24 sata. Bez obzira gde si, Radio Bubamara te povezuje sa domom.

[kl_kursna_top]

04.03.2026.

Na Youtube kanalu ,,WOOW Bubamara“ možete već sada pogledati emisiju ,,Priča koraka uz osmeh“ u okviru …

18.02.2026.

Tokom prethodnog vikenda u selu Prekonoga, u organizaciji mesne zajednice, održan je turnir u stonom tenisu. …

18.02.2026.

U srcu jugoistočne Srbije, nadomak Pirota, smešten je Manastir Temska – svetinja podignuta u 14. veku …

13.02.2026.

Danas se širom sveta obeležava Svetski dan radija – medija koji je decenijama simbol brzog informisanja, …

06.02.2026.

Folklorni ansambl „Osmeh“ održaće u petak, 6. februara, sa početkom u 19 časova, reprizu svog godišnjeg …

01.02.2026.

Folklorni ansambl „Osmeh“ iz Svrljiga održao je juče svoj godišnji koncert u sali bioskopa Centra za …