Fudbaleri FK ,,Svrljig” upisali su novi bod u meču sa niškom ekipom ,,Palilulac”

U nedelju su se sastali fudbalski klubovi  ,,Palilulac” i ,,Svrljig” u Medoševcu.

Foto: RBS
     Foto: RBS

U prvom poluvremenu domaćin nije uspeo da iskoristi dve šanse, jer se golman Svrljiga, Bogdan Čudić, oba puta našao na mestu i otklonio opasnost. Svrljižani su imali priliku da povedu minut pre kraja prvog poluvremena, ali kapiten Nenad Ilijić nije iskoristio šansu kada se našao sam u petercu.

U nastavku drugog dela utakmice, Svrljižani su imali tri zicera. Najizgledniju šansu imao je Jovan Mihajlović, ali je loptu poslao pored gola. Ponovo je bio u prilici, ali opet isto. Šansu je imao i Dušan Petrović, ali nije postigao gol. Domaćini su preuzeli inicijativu od 75.minuta. Pogodili su prečku, stativu, a golman Čudić je upisao još pet nemogućih odbrana i spasio FK Svrljig poraza.

Nakon podele bodova, pukom srećom, FK ,,Svrljig” je i dalje na četvrtom mestu tabele.

Naredni meč FK ,,Svrljig” igra kod kuće i dočekuje neporaženu ekipu OFK ,,Sinđelić”.

ON AIR

Dobra energija, domaća muzika i priče iz srca Svrljiga – svakog dana, 24 sata. Bez obzira gde si, Radio Bubamara te povezuje sa domom.

Današnji kurs Понедељак, 17.11.
🇪🇺 EUR 1
117,1905
🇺🇸 USD 1
101,3145
🇨🇭 CHF 1
125,6869

17.11.2025.

Juče je u pravoslavnim domovima širom Srbije proslavljena hrišćanska slava Đurđic, praznik posvećen Svetom Georgiju – …

15.11.2025.

Mladi vokal iz Pirota, Jovana Džunić, oduševila je publiku svojim novim Piano Coverom pesme „Dobro moje“, …

15.11.2025.

Fudbalski klub ,,Svrljig“ danas dočekuje ,,Radnički 1924“ iz Kočana u okviru odigravanja 14. kola Nišavske okružne …

12.11.2025.

Kako je saopšteno iz Javnog komunalnog stambenog preduzeća „Svrljig“, u višim delovima grada trenutno je otežano …

11.11.2025.

U Srbiji i u svetu danas se obeležava Dan primirja u Prvom svetskom ratu u znak …

11.11.2025.

Fudbaleri FK Svrljig poraženi su u 13. kolu Nišavske okružne lige u Mekišu od istoimene ekipe …